4. Mutlu İnsan Zihin Ruh Ve Beden Festivali 16 Mart’ta Başlıyor


Sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, kişisel gelişim, yoga ve meditasyon gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otoriteleri ve uzmanları Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali’nde buluşuyor.

Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali 4. kez İstanbul Kongre Merkezinde Türkiye’den ve dünyadan önemli uzman ve eğitmenlerin katılımıyla gerçekleşiyor.

16-17-18 Mart tarihlerinde 3 gün süreyle 4.’sü düzenlenecek festival geçen yıllarda olduğu gibi hem akademik dünyadan hem kişisel gelişim dünyasından alanında uzman isimleri bir araya getiriyor. Psikoloji, Sağlıklı Beslenme, Tıp, Tamamlayıcı tıp, Nörobilim, Tasavvuf, Nefes, Reiki, Mindfullnes, Meditasyon, Hipnoz, Homeopati, Fitoterapi, Yoga, Feng Shui, Müzik Terapi, Drama Terapi Metafizik, Astroloji, Bioenerji, Kuantum gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda ve merak edilen konularda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otoriteleri bu festivalde ortak bir amaç etrafında birleşiyor: Mutluluk…

3 gün içinde yetmişe yakın workshop ve seminerin yapılacağı festivalde aynı zamanda dans ve müzikli gösteriler birlikte küçük el sanatları, organik gıda ve kozmetik, sağlıklı yaşam dair seçkin markaların ürünlerini de bulmak mümkün. Festival aynı zamanda DEYADER ( Dünya Engelsiz Yaşam Derneği) ve DABAD ( Disiplinler Arası beyin Araştırmaları Derneği) projelerini destekliyor.

OKU:   Obezitenin Anahtarı Kahverengi Yağlar ve NRF1 Molekülünde mi?
Önceki Kalbimiz Ve Beynimizin Kaderleri Neden Ortak
Sonraki Hergün İki Yumurta Yediğinizde Vücudunuzda Ne Gibi Değişiklikler Oluyor?