Oyuncu Esin Gündoğdu Diyet Ve Sporla 60 Kilo Verdi


Yeni Gelin dizisinin Türkmen Hala’sı Esin Gündoğdu, yaşadığı obezite sorununu diyet ve sporla aştı.

Oyuncu Esin Gündoğdu, 2 senede diyet yaparak 60 kilo verdiğini belirtti. Kilo verdikten sonra oluşan hafif sarkmaları estetik bir operasyon yaparak toplattığını ifade etti. Gündoğdu, “138 kiloydum, şu anda 78 kiloyum. Baktığınızda o kadar da görünmüyorum.” dedi.

“SALONDAN ODAYA GİDEMİYORDUM”

Esin Gündoğdu, “Salondan odaya gidemiyordum, diyetle 40 kilo verdikten sonra spora başladım. Spor olarak sadece yüzüyordum. Kilo verdikten sonra düzenli yürüyüşe başladım. Eskiden basamak çıkamıyordum, şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum” dedi.

Oyuncu, ameliyata gerek duymadan 60 kilo verdiğini söyledi: “2 senede 60 kilo verdim. 138 kilodan 78’e düştüm. Diyetle 40 kilo verdikten sonra spora başladım.

Sadece yüzüyordum, kilo verdikten sonra düzenli yürüyüşe de başladım. Eskiden basamak çıkamıyordum, şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum.

Mide küçültme ameliyatı yaptırmadım ama kilo verdikten sonra oluşan hafif sarkmaları toplattım.”

“TÜRKMEN HALA KARAKTERİ ÇOK BEĞENİLDİ”

Aşk Yeniden dizisi ile fenomen olan Esin Gündoğdu, “Türkmen Hala karakteri de çok beğenildi. Şu an Adana’da büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz. İlgiden bir hayli memnunum” diye konuştu.

OKU:   Zayıflamak İnternetle Daha Kolay
Önceki Antikacı Jeremiah'ın 6 Aylık Azmi!
Sonraki Besinler Sperm Kalitesini Etkiliyor