Cem Yılmaz Sıkı Bir Diyetle 12 Kilo Verdi


Ünlü komedyen Cem Yılmaz sıkı bir diyetle 12 kilo verdi. 90 kiloya ulaşan Yılmaz diyetisyen yardımıyla kısa sürede fazla kilolarından kurtuldu

Bir şişmanlayıp bir zayıflayan Cem Yılmaz, yaz sezonuna hazır! Geçtiğimiz yıl tatilde çekilen yandaki fotoğrafı tekrar vermek istemeyen ünlü komedyen sıkı bir diyetle 12 kilo zayıfladı.

DİYETİSYENE GİTTİ

Cem yılmadı, eridi bitti! Son yıllarda aldığı kilolarla başı dertte olan komedyen, ‘Arif V 216’nın hazırlık ve çekim sürecindeki stresin etkisiyle bu sefer 90 kiloya kadar çıkmıştı. Filmin vizyona girmesinin ardından diyetisyenin yolunu tutan Yılmaz, adeta yemeden içmeden kesildi. Sıkı bir diyete giren ünlü komedyen kısa sürede fazla kilolarından kurtuldu.

ERKENDEN UYUDU

Diyete uygun beslenme programına başlayan komedyen, geç yatmanın kilo vermede en büyük problem olduğunu görünce uyku sistemini düzenledi. Evindeki spor salonuyla yetinmeyerek Belgrad Ormanı’nda düzenli yürüyüşe başladı. Her yere otomobille gitme alışkanlığını bırakıp bisiklet alarak pedal çevirmeye başladı. Yılmaz, bu sayede 3 ayda 12 kilo verdi.

Cem Yılmaz’ın DasDas Sahne’deki galada gazetecilere verdiği keyifli pozu beğeni topladı.

Kemal Team ! Powered by @samihamidi

A post shared by Cem Yılmaz (@cmylmz) on

OKU:   Diyet Ve Sporla İle 2 Yılda 42 Kilo Verdi
Önceki Nur Yerlitaş 11 Ayda Diyetle Verdiği Kilolarla Şaşırttı
Sonraki Coca Cola Türkiye'de İki Kat Fazla Şeker Kullanıyor!